Kurs: 1.6

Partner: STS

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moja 4 analiza na dzien dzisiejszy.Na chwile obecna mam w typach 1/1 i licze ze ten dzien zakoncze na plus no ale jak bedzie to przekonamy sie dopiero poznym wieczorem bo mecz zaczyna sie o 20:30 wiec o wyniku 1 seta bedziemy wiedziec o 21.Jako 4 spotkanie wybralem sobie mecz z naszej 1 polskiej siatkowki a konkretnie 1 ligi no i mecz o awans pomiedzy LUBLIN - BIELSKO-BIAŁA tutaj faworytem sa gospdoarze ktorzy juz obecnie wygrywaja w serii 2:0 wiec nie bedzie zle ale moj typ na to spotkanie to over 44,5 pkt w 1 secie po kursie 1.60 w stsie.Tutaj czuje wlasnie ten over w 1 secie no ale jak bedzie to przekonamy siewieczorem.Ogolnie licze ze ten 1 set bedzie w miare wyrownany bo nie chce mi sie wierzyc aby 1 albo druga druzyna dala rade az tak odskoczyc i tak szczerze wydaje mi sie ze ten 1 set bedzie bardzo wyrowanyny i jesli ktoras druzyna da sobie odskoczyc to mzoe byc problem a goscie to na pewno w tym 1 secie beda na bank zmotywoaniu bo jesli go przegraja to srednio ich widze.Zycze wszystkm wyoskich wygranych i powodzenia!