Typ: HA 1 set: Budowlani Łódź K -3,5 pkt

Kurs: 1.79

Partner: fortuna

Nescal

18 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na piątek mam typ z rozgrywek POLSKA: TAURON Liga - Kolejka 10 czyli z polskiej siatkówki kobiecej. Na godzinę 17.30 wyznaczono mecz pomiędzy takimi drużynami jak: Budowlani Łódź K w ostatnim meczu przegrały w meczu derbowym z ŁKS Łódź K 3 : 2, niewiele brakowało by im się powiodło ale niewiele, bo piąty set przegrały zaś Bydgoszcz K ostatnio wygrały z Opole K 3 : 2, wcześniej miały serię meczów przegranych. Ostatni mecz pomiędzy Budowlani Łódź K - Bydgoszcz K wygrały te drugie 1 : 3 na wyjeździe, było to 15 lutego tego roku. Wcześniej jednak to Budowlani Łódź K miały dobrą serię z tą ekipą. W sumie na 5 ostatnich meczy bezpośrednich Bydgoszcz K wygrał 2 razy zaś Budowlani wygrali 3 razy. W tabeli Budowlani Łódź K jest na 9 pozycji, ma 4 mecze wygrane i 5 przegranych. Ich bilans setów to 19 : 16 zaś ilość pkt to 15. Bydgoszcz K jest na 11 pozycji, ma 2 mecze wygrane i 7 przegranych. Ich bilans setów to 12 : 23 zaś ilość pkt to 7. To 11 miejsce to przed ostatnie miejsce w tabeli. W meczu pomiędzy Budowlani Łódź K - Bydgoszcz K myślę że gospodynie pocisną w 1 secie. Stawiam handicap na 1 set: Budowlani Łódź K -3,5 pkt co Fortuna ma jako kurs 1.79. Pozdrawiam