Typ: HA Łódź - 11.5 pkt

Kurs: 1.64

ENDERMAN

4 x typer dnia, 18 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Cześć wszystkim typerom!!! Mamy dziś piąteczek 26 listopada i czas na kolejny mój typ dla Was ode mnie. Piątek weekendu początek i oby moja super passa trwała nadal. W czwarteczek została przedłużona dzięki Leicester, które w lidze europejskiej odnosi win nad Legią Warszawa z handi - 1.5. W piąteczek oferty powinny pękać w szwach, ale coś tak nie jest tym razem. Jak na moje w każdy z czterech wcześniejszych dniach oferta była bogatsza. Biorę co jest, a jest siatkówka żeńska. Runda numer 10 i meczyk Budowlanych Łódź z Pałacem Bydgoszcz. Na 17:30 zaplanowany jest początek. Drużyna z Łodzi plasuje się na 6 lokacie w lidze. 9 meczykòw, 15 pkt, 19 setów win, 16 setów przegranych. U siebie 5 meczykòw, 10 pkt, 12 setów win, 6 setów porażka. Bydgoszcz plasuje się dopiero na miejscu 11 w tabeli. 9 meczykòw, 7 pkt, 12 setów win, 23 sety przegrane. Wyjazdy to 5 meczykòw, 3 pkt, 4 sety win i 12 setów porażka. Nie trudno zauważyć kto tu powinien dyktować warunki gry i tym razem się z tym zgadzam, to Budowlani Łódź powinny zdominować przeciwnika. Typ na to, że Łodzianki odniosą win 12 małymi pkt wydaje się dobry z dużymi szansami na kolejny sukces