Typ: Under 75,5 punktów gospodarzy w meczu

Kurs: 1.54

Partner: Betclic

gregoriusz92

6 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam moja druga analiza na dzień dzisiejszy będzie z siatkówki. Mam nadzieję że trochę ja wczoraj odczarowałem. Moim typem na dzisiaj jest to, że drużyna gospodarzy nie zdobędzie więcej niż 75,5 punktów. Liczę tutaj na pewna wygraną gospodarzy 3:0 i uważam, że szansa na to żeby jakiś set był grany na przewagi jest bliska zeru. Gram ten typ w ofercie bukmachera Betclic po kursie 1,54. Dla porównania kurs na 3:0 wynosi 1,26. Zespół Rzeszowa to wicelider tabeli po rozegraniu 11 spotkań. Mają na swoim punkcie 31 punktów. I tylko 6 setów straconych. Zespół gości w tabeli znajduje się na 8 lokacie. Ma uzbierane tylko 11 punktów a bilans setów wynosi 15:27 a więc minus 12 setów. W ostatnich 5 spotkaniach dziewczyny z Bydgoszczy nie wygrały żadnego spotkania. Zdobyły w nich tylko 5 setów. Rzeszowianki z kolei grają bardzo dobrze i w ostatnich 5 spotkaniach wygrały 4 mecze. Przegrały tylko w Pucharach z bardzo mocna włoska drużyna Conegliano wynikiem 1:3. W ostatnim meczu Rzeszowianki grały z zespołem z Wrocławia który jest 7 w tabeli. Gospodynie tego meczu wygrały 3:0 w setach: 25:23, 25:16, 25:13. Goście mają jeszcze większe problemy w przyjęciu niż zespół z Wrocławia, dlatego uważam że Rzeszów wygra 3:0 i nie będzie żadnego seta rozgrywanego na przewagi.