Kurs: 1.85

Partner: STS

niedawajsie

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Na początek tygodnia wybieram siatkówkę i mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Bydgoszczą. Niedawno ruszył nowy sezon w lidze kobiet i już teraz widać, która drużyna w jakiej jest formie. Bardzo udanie sezon rozpoczęły gospodynie, które po 3 meczach mają na koncie 3 wygrane, komplet 9 punktów i ani jednego straconego seta. To na pewno jest jeden z kandydatów do zajęcia miejsca na podium w tym sezonie, wszak to brązowe medalistki z poprzedniego sezonu, kiedy to w 3 meczach pokonały Budowlani Łódź. Jeśli chodzi o ich rywalki to już tak dobrze nie jest, bo po 3 meczach są na 6 miejscu, ale mają na koncie już 6 punktów, a więc wygrały 2 mecze. Grały już jednak z mistrzem kraju z Rzeszowa i tam przegrały w 3 setach u siebie, a tu mamy rywalizację z równie mocna ekipa i to w meczu poza domem, co na pewno dla Lodzianek jest dodatkowym atutem. Patrząc na mecze bezpośrednie to w nich ŁKS dominuje i wygrywa ostatnio z tym rywalem wszytko i zawsze za 3 punkty. Co prawda tylko 2 razy na 5 ostatnich meczów udało im się wygrać w 3 setach, ale ich forma jest imponująca i moim zdaniem jest szansa na kolejne 3:0.