Typ: Zwycięzca 1 set: ŁKS Łódź K -2.5 pkt

Kurs: 2.37

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na dziś przeprowadzę analizę meczu z Tauron Ligi Play offy mecz o 3 miejsce. O godz. 20.30 rozpoczną swoje spotkanie ŁKS Łódź K z Radom K. Będzie to drugie spotkanie. W pierwszym Radomianki wygrały u siebie 3 : 0. Jest to dość ciekawe spotkanie przynajmniej według mnie dlatego że cztery wcześniejsze mecze wygrały zawodniczki ŁKS. To że przegrały ostatnio mecz do zera było przynajmniej dla mnie mocnym zaskoczeniem. Teraz czas na rewanż tej drużyny i wydaje mi się że rewanż powinien być udany. Walka o trzecie miejsce powinna być zacięta a że drużyna LKS ma pierwszy mecz przegrany to tym razem powinny się odwdzięczyć swoim rywalkom. Moim zdaniem ekipa gospodyń mocno zacznie pierwszy set co w konsekwencji daje wygraną przynajmniej do 22. Kurs na to u wybranego do pobrania kursu bukmachera wynosi 2.37 to jest bardzo dobrym kursem na tego typu zdarzenie. Nie skreślam w tym spotkaniu ekipy gości Jednak uważam że to drużyna gospodyń mocniej wejdzie ten mecz wygrywając go dość wysoko - w tym wypadku przynajmniej do 22. ŁKS powinien mieć w pamięci to że wcześniejsze mecze nieźle grały z tym przeciwnikiem dlatego też powinno je to ośmielić przynajmniej w tym pierwszym secie który poddaję analizie. Ostatni mecz traktuję jako ich wypadek przy pracy i mam nadzieję że tym razem nie będzie z ich strony takiej wpadki. Dziękuję za przeczytanie tej analizy i do środy.