Kurs: 1.75

Partner: STS

miroooo

56 x typer dnia, 26 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na wtorek mam propozycję typu z następujących rozgrywek: POLSKA: TAURON Liga - kolejka nr 3. Czyli innymi słowy siatkówka polska w wydaniu kobiecym. O godzinie 17.00 powinien rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Uni Opole K - Chemik Police K. Chemik Police K ostatni mecz ligowy wygrał z Budowlani Łódź K na wyjeździe 0 : 3. Wcześniej miały 2 mecze pod rząd także wygrane. Gospodynie od 3 spotkań przegrywają a ten ostatni przegrany mecz to z MKS Kalisz K, wcześniej zas 2 razy pod rząd przegrały z Budowlani Łódź K. Także był to ich trzeci z rzędu przegrany mecz. Jak patrzę jednak na pierwsze sety które gra ta drużyna to całkiem nieźle w nich punktuje - z tym przeciwnikiem maksymalnie przegrywa 6 punktami różnicy czyli do 19 w pierwszym secie. 4 ostatnie bezpośrednie meczy pomiędzy wskazanymi do analizy drużynami to 4 wygrane analizowanych gospodarzy. I ten mecz to może być rewanż za tamte przegrane - przynajmniej w 1 secie. Dodam przy tym że 4 ostatnie bezpośrednie mecze to dobra punktacja analizowanej ekipy gospodyń w 1 secie. Chemik Police K zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli zaś Uni z Opole K ma 9 miejsce. Chemik Police K na 4 meczy rozegranych ma 11 pkta ich bilans setów to 12 : 2. Uni Opole na 4 mecze rozegrane ma 4 pkta a ich bilans setów to 6 : 10. Moim zdaniem, pomimo że bukmacherzy widzą jednego tylko faworyta tego meczu czyli Chemika Police K to gospodynie niekoniecznie są skazane na pożarcie. Moim zdaniem przynajmniej w 1 secie powalczą. Odegrają się tym samym za ostatnie porażki. Ponadto grają na swoim parkiecie. Pozdrawiam.