Typ: Zwycięzca Kędzierzyn

Kurs: 1.65

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Siatkówka .Plus Liga. Polska.W niedziele o 17:30 w drugim meczu Plus Ligi zagrają Jastrzębski Węgiel z Zaksa Kędzierzyn.W pierwszym meczu którego stawką jest Mistrzostwo Polski Zaksa niespodziewanie przegrała u siebie z Jastrzębski Węglem i jest pod ścianą. Jastrzębie wygrało 3:1.Zaksa chyba odczuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne. Spora presja przed tym zespołem bo może wygrac Ligę Mistrzów i zostać Mistrzem Polski. W zespole gości w tym meczu chyba było więcej świeżości w grze i to oni okazali się lepsi.Zaksa musi sie teraz zresetować do niedzieli .Zapomnąć o tym pierwszym meczu i skoncentrować się na najbliższym meczu. Zadanie nie będzie łatwe.Po wygranym meczu pierwszym w Kędzierzynie Jastrzębie złapapało wiatr w żagle i zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Ja stawiam na zwyciestwo w tym drugim meczu na Zaksę jednak. Kurs na to zdarzenie wynosi w fortunie 1.65 i ja go gram .Dobrze by było żeby Zaksa doprowadziła do stanu 1:1.Bedzie wtedy jeszcze ciekawiej w tej rywalizacji. Jastrzębianie pierwszego seta przegrali i nic nie zapowiadało ze Zaksa może przegrać ten mecz.W drugim secie nie zrobił żadnych zmian jednak trener Jastrzębia i wyszli tym samym składem i z piłki na pilke zaczęli lepiej grać i wygrali drugiego seta. W następnych setach goście poszli za ciosem. Dobrze zaczęli serwować a Zaksa nie przypominała tego co grała na początku meczu w pierwszym secie niespodzianka stała się faktem. Liczę że Zaksa się pozbiera i jeszcze będziemy świadkami 3 meczu .Zaksa trochę przygasła w tym meczu w 3 i 4 secie. Muszą się wziąść w garść. Z fartem.