Typ: 1 set/spotkanie: 2/2

Kurs: 1.92

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na niedzielę (tak już dodaję teraz typ na niedzielę aby się nie spóźnić jak ostatnio) dodam teraz analizę meczu z polskich rozgrywek siatkówki: PlusLiga - Play Offy - finał, będzie to mecz 2 rundy, o 17.30 pomiędzy Jastrzębski Węgiel a Kędzierzyn-Koźle. W półfinałach Jastrzębski Węgiel po 2 meczach wygranych odprawił Vervę Warszawa (3 : 2 u siebie i 1 : 3 na wyjeździe - jak widać ładnie się z nimi uporali) zaś Kędzierzyn-Koźle wygrał w serii 2 : 1 z drużyną Skra Bełchatów. W pierwszym meczu Skra przegrała na wyjeździe 3 : 0. W drugim meczu Skra u siebie wygrała 3 : 1. W ostatnim meczu Skra przegrała 3 : 0. Także trochę ekipa Kędzierzyna pomęczyła się ze Skrą. W pierwszym meczu niespodziewanie Jastrzębski Węgiel ograł Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym secie przegrali do 16 za to kolejne już sety były ich i wygrali na wyjeździe z Kędzierzynem 1 - 3. Jak popatrzymy na 4 wcześniejsze bezpośrednie mecze to Kędzierzyn Koźle był w nich górą z tym przeciwnikiem. I na to też liczę w tym meczu. Kędzierzyn-Koźle po ostatnoej przegranej tym razem powinien wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i tym samym doprowadzić do 3 spotkania. Kurs na to u wybranego buka to 1.92. Pozdrawiam