Typ: HA 1 set: Jastrzębski Węgiel + 3.5 pkt

Kurs: 1.8

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na środę z mojej strony dodam tym razem analizę meczu z polskich rozgrywek siatkówki: PlusLiga - Play Offy - finał, będzie to mecz 1 rundy, o 20.30 pomiędzy Kędzierzyn-Koźle a Jastrzębski Węgiel. W półfinałach Jastrzębski Węgiel po 2 meczach wygranych odprawił z kwitkiem Vervę Warszawa (3 : 2 u siebie i 1 : 3 na wyjeździe) zaś Kędzierzyn-Koźle wygrał w serii 2 : 1 z drużyną Skra Bełchatów. W pierwszym meczu Skra przegrała na wyjeździe 3 : 0, w pierwszym secie przegrywając do 23. W drugim meczu Skra u siebie wygrała 3 : 1. W pierwszym secie wygrała na przewagi do 29. W ostatnim meczu Skra przegrała 3 : 0 ale w pierwszym secie przegrali do 23. Jak widać pierwsze sety wyszły Skrze i dlatego też podaję szczegółowiej jej wyniki jako przykład uzasadniający mój typ. Idąc tym samym tokiem zdarzeń 1 set może być udany dla gości tego meczu. Kędzierzyn - nie czarujmy się - pierwsze sety ostatnio nie gra najlepiej, co pokazali także w meczach ze Ślepskiem Suwałki, z którymi to w obu meczach pierwsze sety przegrali. Kurs na to u wybranego buka to 1.80. Powinno wejść. Pozdrawiam i do kolejnej mam nadzieję że udanej analizy meczowej. Dziękuję bardzo za uwagę.