Typ: Over 181.5 pkt

Kurs: 1.84

Mazik

165 x typer dnia, 19 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Wystartowało NBA, ale jak na razie chcę na spokojnie podejść do tematu i zaznajomić się z nowym sezonem, bo z tego co widzę jak na razie wyniki bardzo ciekawe. Ja wybieram mecz w Polsce i to w siatkówkę, hitowe starcie ZAKSY Kędzierzyn Koźle z Projektem Warszawa, gdzie proponuje over. Dziwią mnie trochę kursy na to spotkanie, wiadomo ZAKSA faworytem, grają u siebie, do tej pory nie stracili żadnego seta, ale to tak naprawdę ich pierwszy poważniejszy sprawdzian w lidze, w nowym składzie, bo jak wiadomo trzon odszedł, specjalnie napisałem w lidze, bo do tej pory mierzyli się ze Stalą Nysa, Czarnymi Radom i Luk Lubin, a więc dwoma beniaminkami i Czarnymi, którzy dostali na początek sezonu samą czołówkę ligi i nie zdobyli jeszcze żadnego seta, druga sprawa, że ZAKSA miała już poważny sprawdzian, ale w Super Pucharze, który podobnie jak finał ligi, przegrali z Jastrzębskim Węglem nie zdobywając nawet seta. Projekt to ekipa, która zbytnio nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniego sezonu, a przecież wywalczyli tam trzecie miejsce, do tej pory też bez porażki w lidze, a w ostatniej kolejce ograli chociażby Jastrzębski Węgiel 3:2. ZAKSA faworytem, ale nie zdziwiłoby mnie tu mocno wygrana gości, chociaż ja proponuje over, bo wydaje mi się, że obejrzymy ciekawy, zacięty mecz.