Kurs: 1.59

Partner: Betfan

Kzyyy

106 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam, Czas na mój kolejny typ na dzień dzisiejszy. Tym razem będzie to siatkówka i mecz pomiędzy Projektem Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Ja w tym spotkaniu stawiam na to, że w meczu będą przynajmniej cztery sety. Zakład na to zdarzenie jest dostępny na Betfanie po kursie 1.59. A teraz przejdźmy do analizy. Projekt Warszawa to ekipa znajdująca się w tym momencie na miejscu piątym w tabeli PlusLigi. Zaksa za to aktualnie zajmuje pozycję lidera. Projekt gra ostatnio niezłą siatkówkę i moim zdaniem realnie mogą oni powalczyc z zespołem Zaksy. Ostatnie spotkania między tymi zespołami kończyły się z reguły wyrównanymi bataliami, które kończyły się z reguły po czterech lub pięciu setach. Ostatnio ZAKSA wygrywa sporo jednak traci te sety. Najlepszym przykładem niech będzie ostatnie spotkanie z Lublinem i z Nysa, z którymi to ZAKSA przegrała po jednym secie. Wątpię, więc aby z tak zorganizowana ekipą jak Projekt Warszawa, ZAKSA nie straciła chociażby seta. Oczywiście wszystko to moim zdaniem będzie rozstrzygało się w końcówkach setów, jednak moim zdaniem dużym zdziwieniem będzie dla wszystkich jeśli Projekt lub ZAKSA wygrają ten mecz bez straty żadnego seta. Transmisja już od godziny 17:30 na sportowych antenach Polsatu. Liczę na dobry i wyrównany mecz z obu stron. Powodzenia!!!