Partner: Betclic

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

manialec

13 x typer dnia, 7 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na środę z mojej strony dodam teraz analizę meczu z polskich rozgrywek siatkówki: PlusLiga - Play Offy - Półfinał, będzie to mecz 2 rundy. W pierwszym meczu Skra przegrała na wyjeździe 3 : 0, w piereszym secie przegrywając do 23. Dziś o godzinie 20.30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy następującymi drużynami: Skra Bełchatów a Kędzierzyn-Koźle. Kędzierzyn-Koźle jest określany przez zakłady bukmacherskie jako zdecydowany faworyt tego meczu. Kurs na nich w tej chwili wynosi niecałe 1.3 i jak pokazuje strona flashscore cały czas spada. Skra Bełchatów a dokładniej ich zwycięstwo to przeważnie aktualnie kurs niecałe 4.0. Kędzierzyn-Koźle rozprawił się w ćwierćfinale z Ślepskiem Suwałki. Oba mecze z nimi wygrał po 3 : 1, z tym że 1 sety przegrywał wysoko, bo do 17 w pierwszym meczu zaś do 20 w drugim. Po drugiej stronie mamy drużynę Skry Bełchatów która o dziwo dość łatwo poradziła sobie z Asseco Resovią. Ja stawiam na 1 set handi na gospodarzy +3.5 pkt. Liczę na podtrzymanie przez drużynę z Kędzierzyna słabego początku meczu jak to było z ekipą Ślepska. Ponadto Skra to rywal z wyższej półki i nie położy się przed przeciwnikiem tylko zacznie walkę od początku meczu. Co prawda 6 ostatnich meczy to wygrane Kędzierzynian ze Skrą, mimo to 1 set może być udany dla gospodarzy tego meczu. Kurs na to u wybranego buka to 1.70. Pozdrawiam