Typ: HA Handicap: Trefl Gdańsk - 5,5 pkt

Partner: fortuna

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

manialec

13 x typer dnia, 7 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzień dobry zarówno Czytelnikom jaki i Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na dziś mam zamiar przeanalizować mecz z polskiej piłki siatkowej: PlusLiga - Baraż o awans - 5 miejsce. Będzie to 2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-3. O godzinie 17:30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia. Goście analizowanego spotkania ostatnie starcie wygrali właśnie z Treflem Gdańsk, z tym że grali u siebie. Wygrali 3 : 1 a w setach było: wygrany do 23, przegrany do 22, wygrany do 22 i wygrany do 19. Po ilości punktów w poszczególnych setach wynika że Asseco Resovia nie miał większego problemu w tamtym meczu z rywalem. To że Trefl Gdańsk w tym meczu będzie gospodarzami skłania mnie do typowania że w tym meczu od początku zaczną grać efektowniej od swojego przeciwnika. I że przewaga w tym meczu nad drużyną przeciwników wyniesie te przynajmniej 6 punktów. Kurs na to w Fortunie wynosi 2.05 stąd jest to całkiem niezły kurs na zdarzenie które jak szczęście trochę dopisze to powinno być trafne. Liczę na to że drużyna Trefla będzie chciała wziąć rewanż za ten ostatnie łatwo przegrany mecz. I że już w 1 secie no i w całym meczu udowodnią ze tamten wynik to był po prostu wypadek przy pracy, i że są w stanie coś więcej ugrać z tym rywalem, co już wcześniej udowadniali w meczach z tym przeciwnikiem. Pozdrawiam