Kurs: 1.54

Partner: Betfan

Kzyyy

106 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam, Czas na mój kolejny już typ na dzisiaj. Tym razem siatkówka i spotkanie pomiędzy Treflem Gdańsk i Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie planowane jest na godzinę 18:30, a transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport. Ja stawiam w tym spotkaniu na over 3.5 setów w całym meczu. Zakład na to spotkanie jest dostępny na Betfanie po kursie 1.54. A teraz przejdźmy do analizy. Trefl to ostatnio drużyna, która gra naprawdę dobrze. W ostatnich sześciu spotkaniach ligowych udało im się ograć aż pięciu rywali w tym całkiem niezłą drużynę z Olsztyna. Tym razem przed nimi rywal o wiele trudniejszy, bo znajdująca się na trzecim miejscu drużyna Asseco Resovii Rzeszów. Rzeszowianie także grają ostatnie świetnie jednak z rywalami lepszymi niż choćby Barki czy Bielsko Biała zdarza im się męczyć i tracić sety. Dobrym przykładem jest spotkanie z Olsztynem, które przepchnęli po czterech bardzo wyrównanych setach. Szczerze mówiąc na bardzo podobny scenariusz liczę w tym spotkaniu. Nie spodziewam się wygranej Trefla, ale wydaje mi się że gospodarze powalczą i przynajmniej tego jednego seta uda im się wygrać. Są ostatnio w formie i jak dla mnie przynajmniej tego seta mogą gościom wyrwać. A przy dobrym momentum może i uda im się powalczyć o punkty. Kto wie. Powodzenia