Kurs: 1.72

Partner: STS

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam Wszystkich, dobry wieczór. Na niedzielę przedstawię typ z rozgrywek siatkówki, z POLSKA: PlusLiga - Kolejka 9. Na godzinę 14.45 przewidziano początek meczu pomiędzy takimi drużynami jak: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów. Trefl Gdańsk to drużyna z miejsca nr 11. Na 8 meczy które do tej pory ma za sobą mają 2 wygrane i 6 meczy przegranych. Ich balans setów to 10 : 18 zaś ilość pkt na ten moment to 7. Skra Bełchatów to drużyna z miejsca nr 6. Na 8 meczy które do tej pory ma za sobą mają 5 meczy jako wygrane i 3 mecze przegrane. Ich balans setów to 20 : 16 zaś ilość pkt na ten moment to 14. Trefl Gdańsk ostatnie 2 meczy wygrał z Skra Bełchatów i w tym upatruję swoją szansę w tym meczu. Myślę że Trefl Gdańsk przynajmniej w 1 secie postaci się ekipie Skra Bełchatów i zobaczymy kawal dobrej gry z ich strony. Mój typ na niedzielę w postaci handicapu na 1 set: Trefl Gdańsk +3.5 pkt to kurs 1.72 u buka STS. Przyznam że nie jest może to za wysoki kurs ale może nie ma co narzekać bo jest szansa na wejście tego typu. Dziękuję za uwagę i do następnej analizy meczu. Pozdrawiam.