Typ: Zwycięzca ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Kurs: 1.95

Partner: ForBet

marcinfks69

Witam , dziś mamy środę 20 października . Tego dnia wieczorem o godzinie 20:30 zaplanowany jest początek meczu siatkówki mężczyzn , którego stawką będzie Super Puchar Polski . W tym spotkaniu zobaczymy drużyny Jastrzębskiego Węgla oraz ZAKSY Kędzierzyn Koźle . Finał odbędzie się na Hali Globus w Lublinie , a więc na neutralnym terenie . Według mnie wygra ZAKSA Kędzierzyn Koźle i tak właśnie typuję . Obie drużyny znają się świetnie , od 2018 roku grały ze sobą aż 14 razy . Aż 11 razy wygrywała ZAKSA Kędzierzyn Koźle , pozostałe 3 mecze bezpośrednie wygrywał Jastrzębski Węgiel . Co warte uwagi , to ostatnie dwa mecze bezpośrednie padły łupem właśnie Jastrzębskiego Węgla , więc dziś ZAKSA ma świetną okazję do przerwania tej krótkiej passy . Obie drużyny są już po 3 kolejkach ligowych , Jastrzębski Węgiel kolejno wygrał 3:1 z LUK Politechniką Lublin , pokonał 3:0 AZS Stal Nysę , oraz ostatnio w 3 kolejce ligowej przegrał 2:3 z Projektem Warszawa . ZAKSA Kędzierzyn Koźle zaczęła zdecydowanie lepiej , bo nie straciła jeszcze nawet seta . Po 3:0 pokonywała kolejno AZS Stal Nysę , WKS Czarnych Radom oraz LUK Politechnikę Lublin . Według mnie ZAKSA dziś wygra i to ona zdobędzie Super Puchar . Powodzenia !