Typ: Over over 174,5

Kurs: 1.81

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moja 2 analiza na dzien dziisejszy.Jako 2 spotkanie wybralem sobie mecz z meskiej siatkowki a konkretnie mecz pomiedzyUral Ufa - Nizhnevartovs.Mecz ten zaplanowany jest na godzine 14:00 czasu polskiego.Faworytem w tym meczu sa gospdoarze i dla mnie to oni to spotkanie wygraja ale gram na over 174,5 pkt w meczu po kursie 1.81 w Fortunie.Jak dla mnie warto wchodzic w ten typ bo po pierwse jst to druzyna gospodarzy ktora rzadko wygrywa do 0 a po drugie ich rywale to nie jest zaden chlopak do bicia i powinnik oni sobie bez problemu poradzic.Mecz rozgrywany jest ROSJA: Super Liga - Kolejka 11.Na chwile obecna gospodarze zajmuja wysoka 6 lokate z kolei goscie sa na 9 pozycji.Czuje ze ten over powinien siac jak w maselko.Patrzac na 5 ostatnich meczy miedzy nimi to w 4 z 5 widzielismy przynajmiejn 4 sety w meczu i lcize ze dzisiaj ten over jednak wejdzie bo kiedyj ak w nie w tym meczu.Kursy moze sa nie za wysokie ale weldug mnie warto wchodzic bo nei chce mi sie wierzyc aby jedna albo druga druzyna wygralaa to spotkanie bez straty seta.Zycze Wam wszystkim wysokich wygranych no i powodzenia!