Typ: Brazylia (-15.5) handicap punktowy.

Kurs: 1.56

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Miłego Dnia Moi Kochani. Olimpiada. Siatkòwka. Turniej Kobiet.Dziś spotkaja sie reprezentacje Brazylii i Dominikany.Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespòł Brazylii.Kurs na ich zwycięstwo wynosi zaledwie 1.05 .Brazylijki w pierwszym meczu na tym turnieju pokonaly Koreanki 3:0 w setach.Jeden set wygrały do 10.Brazylijki są jednym z kandydatek do złotego medalu.Jeśli chodzi o zespòł Dominikana tez rozegral jeden mecz i przegral z Serbkami 3:0.w setach do 18 do 12 i do 20.Serbki to tez jeden z kandydatek do medalu zespòł .Dzis powinien być podobny mecz Brazylijki powinny to wygrać gładko.Ja gram ze wygrają z przewaga -15.5 punktòw ten mecz.Kurs na to zdarzenie wynosi w fortunie 1.56.Tu powinno byc 3:0 w tym meczu i minimum 16 malych punktòw ròżnicy na korzysc Brazylijek.Jezeli nawet jakims cudem by udalo sie urwac seta Brazylijkom zespolowi Dominikana to w ogolnym rozrachunku te 16 punktòw przewagi i tak moze być. W maju graly obie ekipy w Lidze Narodów i Brazylia wygrala 3:0 W setach do 20 do 13 i do 17 .Jak policzymy male punkty to wychodzi 25 punktòw bylo ròżnicy. Dziś potrzebujeny 16 punktòw i mysle ze Brazylijki są w stanie wygrać taka ròżnica. Brazylijki są zespolem o klase lepszym.Powinny to dziś na boisku udowodnić.Serbki pokazaly w meczu z Dominikana jaka jest ròżnica między czolowymi drużyna na swiecie a średniakami takimi jak Dominikana.Dzis Brazylijki powinny tak samo jak Serbki wygrać to zdecydowanie.Z fartem.