Typ: Over Ilość punktòw w meczu over 166.5

Kurs: 1.52

Partner: Betclic

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Miłego Dnia Moi Kochani. Olimpiada. Siatkòwka Kobiet.O godzinie 14:45 zagrają Włochy z Chiny.Włoszki są faworytem tego meczu.Wloszki rozegraĺy 3 mecze na tym turnieju i zanotowały 3 zwyciestwa. 3:0 Z Rosjankami 3:1 z Turcja i 3:0 Z Argentyna.Chinki natomiast na tym turnieju nie prezentuja sie dobrze.Przegrały Chinki 3:0 z Turczynkami,3:0 z Amerykankami i w ostatnim meczu 3:2 z Rosjankami.Wloszki są faworytem tego meczu ale licze ze Chinki ugraja chociaz seta dlatego gram na ilość punktòw w meczu over 166.5.Chinki mają tylko 1 punkt zdobyty w 3 meczach i juz praktycznie na ten moment sa bez szans na na 4 miejsce i wyjscie z grupy.Turcja wygra dziś z Argentyna i bedzie miec 7 punktòw. Inne rozwiazanie bylo by sensacja. Chinki dwa mecze musialy by wygrać za 3 punkty ale i to za mało bedzie.Ale to jest olimpiada i na pewno dziś bedzie walka o kazdy punkt na boisku.To jest siatkòwka kobiet i moze sie wszystko zdarzyć. Chinki stac na to zeby zagrac wyrownany mecz z Wloszkami.Potrafily postawic sie Rosjankom to czego nie mogą sie postawic Wloszkom. W turnieju kazdej druzynie przytrafia sie gorszy mecz i dziś Wloszki moga gorzej zagrac i Chinki moga wygrać. Różnie to bywa.Licze na 4 sety minimum dziś a wtedy tą linia bedzie pokryta.Z fartem.