Typ: Over Ilość punktòw w meczu over 176.5

Kurs: 1.5

ciapek

134 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Witam .Mamy niedziele popołudniu.Jutro ostatnie mecze w siatkowke kobiet grupie. Awans juz mają zapewniony 7 drużyn.Jeszcze jest jedno miejsce w ćwiercfinale i powalcza o nie siatkarki Japonii i Dominikany.Trudno wskazac faworyta tego meczu. Obie ekipy ostatnio graly ze sobą w Lidze Narodów i 3:2 Japonia wygrala. Obie ekipy wygraly tylko z Kenijkami ale z Korea przegraly zgodnie po 3:2.No i Dominikana 2 sety urwala niespodziewanie Brazylijkom.Kto jutro wygra to awansuje. Zapowiada sie zacięty mecz. Obie ekipy prezentuja podobny poziom sportowy aczkolwiek inny styl Japonek gry jest ainny już styl Dominikany. Nie wiem czy przy wygranej 3:2 Japonek to one awansuja czy Dominikana bo wtedy beda miec obie ekipy po 6 punktòw i nie wiem czy bezpośredni pojedynek jest liczony i to decyduje czy bilans setow .To jest istotne .Doszukalem sie regulaminu.Decyduje liczba wygranych meczy na pierwszym miejscu.Obie ekipy mają po jednym meczu wygranym czyli wynika z tego ze 3:2 wygrana Japonek to im daje awans tež .To dosyć istotne bo na przyklad Japonki beda w tym meczu przegrywac 2:0 w setach to przy innym regulaminie mogly by odpuscic juz troche wiedząc ze nie mają szans. W każdym razie przewiduje minimum 4 sety jutro minimum.Gram over punktowy 176.5 .Kurs wynosi w fortunie 1.50.Tu moze byc 5 setow jutro nie wykluczam. Ale 3:0 raczej przy tak wyrownanych druzynach i tak duzej stawce tu raczej nie bedzie.Z fartem.