Typ: Zwycięzca Brazylia

Kurs: 1.5

Rooney

1 x typer dnia, 49 x typer tygodnia, 8 x typer miesiąca

Dzień dobry mówię wszystkim sympatyką tej strony w środowe przedpołudnie. Wydarzenia sportowe w środę trwają w najlepsze. Ja już na dziś jeden typ miałem i dodałem go wczoraj. Już o 6:30 grali koszykarze na Filipinach, a dokładniej San Miguel Beermen z Blackwater Elite i udało mi się trafić w tym pojedynku over, chociaż do przerwy wydawało się to niemożliwe, ale jednak w drugiej połowie nadrobili. Chcę jeszcze jeden typ spróbować na dziś. Teraz już Igrzyska Olimpijskie i siatkówka Panów. O 14:45 czasu w Polsce ma się zacząć pojedynek Brazylii z Rosją występującą pod nazwą Rosyjski Komitet Olimpijski. To będą już trzeci pojedynek na tych Igrzyskach tych dwóch reprezentacji. Póki co to właśnie one liderują w tabeli grupy B po 2 seriach. ROC ma komplet 6 punktów za zwycięstwa z Argentyną 3:1 i z USA także 3:1. Brazylia ma punkt mniej. Najpierw ograli Tunezję oczywiście 3:0, ale w drugim meczu niespodziewanie męczyli się z Argentyną przegrywając w setach już 0:2, ale wyciągnęli wynik na 3:2. Brazylia przegrała z Rosjanami ostatni pojedynek w Lidze Narodów, ale wtedy Brazylia już miała pewny udział w play off. Dziś sądzę, że Brazylia pokona Rosjan i weźmie rewanż za tą porażkę. Miłego dnia życzę. Do usłyszenia!