Typ: Under Niemcy K poniżej 75.5 punktów

Kurs: 1.52

Ksysiek98

65 x typer dnia, 9 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Wracam po pewnej przerwie i postanowiłem Was uraczyć 2 typami na siatkówkę kobiet w Lidze Narodów. Najpierw będzie to mecz z udziałem reprezentacji Chorwacji i Niemiec. Już w sumie 1 kolejka pokazała, jak duża różnica klas jest na korzyść reprezentacji prowadzonej przez Vitala Heynena. Mamy tu do czynienia z kadrą dosyć mocno doświadczoną z zawodniczkami grającymi na wysokim poziomie w mocnych klubach. Oczywiście są tu pewne problemy, poszukiwania atakującej, ale z tym problemu nie było w meczu z Holenderkami. Zwycięstwo 3:1 w dobrym stylu. Zwłaszcza dominację nad rywalkami było widać w końcówkach poszczególnych setów. To właśnie Niemki są zdecydowanym faworytem w meczu numer 2 w tureckiej Antalyi. Chorwatki to nowicjuszki w stawce i pewnie ich celem będzie uniknięcie spadku. Rywalkami do tego pewnie będzie Korea Południowa, ale nie wydaje mi się, by Chorwatkom to się udało. Zwłaszcza po tym meczu przeciwko reprezentacji Bułgarii. 3 sety, każdy bardzo szybki. Ani razu Chorwacji nie udało się zdobyć co najmniej 20 punktów. Wydaje się, że w tym przypadku mamy do czynienia z dużo wyższym poziomem, a tendencja po stronie Niemek powinna być rosnąca. Moim zdaniem, że nasze zachodnie sąsiadki nie będą mieć żadnego problemu z wygraną w 3 setach. Gram under 75.5 punktów Niemek.