Typ: Zwycięzca Włochy

Kurs: 2

bouchard

57 x typer dnia, 99 x typer tygodnia, 20 x typer miesiąca

Hej witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś piąty dzień tygodnia a więc Piątek 24-ego Czerwca 2022 roku. Swój dzisiejszy typ zaproponuje z siatkówki a dokładnie mówiąc to rozgrywki mężczyzn w Lidze Narodów. Dziś o godzinie 13:00 czasu Polskiego (Godzina 19 00 czasu lokalnego na Filipinach) dojdzie do starcia pomiędzy reprezentacją Japonii oraz Włoch. Bukmacher Betfan daję dziś bardzo fajną opcję z podwyższonym kursem na zwycięstwo Włochów. Kurs aż 2.0 na wygraną Italii w całym meczu to raczej w ciemno można grać. Póki co dyspozycja Włochów może się tutaj podobać. Pięć meczów w tegorocznej Lidze Narodów za nimi i tylko jedna porażka z reprezentacją Francji. 12-5 to ich wynik w setach. Rywali mieli z pewnością lepszych niż siatkarze z Japonii. Ekipa z Azji podobnie jak Włosi w LN mają identycznych bilans czterech zwycięstw i jednej porażki. Jedna porażka to mecz z reprezentacją Stanów Zjednoczonych w piątym secie meczu. Dziś mimo wszystko myślę że Japonia nie da rady pokonać Włochów. Pytanie jakie podejście będą mieli siatkarze z Europy do tego meczu. Wszyscy bardzo dobrze wiemy że niemal że każda drużyna bardzo rotuje swoim składem. Myślę że ten turniej jest przede wszystkim przygotowaniem dla tych najlepszych do nadchodzących Mistrzostw Świata które ruszą za nieco ponad dwa miesiące. Powodzenia wszystkim