Kurs: 1.57

Partner: ForBet

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim juz drugim typie na dzien dzisijeszy. Jako pierwszy podalem typ z counter strike a teraz pzenosze sie do siatkówki mezczyzn do Ligi Nardów. Mamy 4 czerwca 2021 roku i dzis o godzinie 18:00 rozpocznie mecz nasza reprezentacja Polski ktora podejmie Stany Zjednoczone. Na papierze to my jestesmy faworytem i tak tez uznaja bukmacherzy lecz czy napewno? Mysle ze USA trzeba sie zawsze bac bo sa tez bardzo silni i mysle ze seta nam urwą jak nie dwa nawet. Mysle ze Polska na spokojnie tez seta wygra. Usa ma 2 wygrane i 2 przegrane wygrali z Kanada 3:0 oraz z Argentyna 3:1 a poniesli porazke z Brazylia oraz Rosja ktorzy sa zdecydowanie lepsi od nich aktualnie. My wygralismy 3 mecze a jeden przegralismy ale wydaje mi sie ze nie mielismy jeszcze tak ciezkich rywali jak USA. chodzi mi tu o brazylie i Rosje. Wygralismy z Włochami oraz Serbia i wczoraj z Asutralia bardzo pewnie. Lecz mecz ze Słowenia pozostawiał wiele do zyczenia i bylo tam widac pare bledow i byli od nas w tym meczu lepsi. USA nie jest z pierwszej lepszej lapanki tylko maja dobry zespół ktory dzisiaj mysle ze na spokojnie postara sie nam urwac seta. DZieki za przeczytanie analizy. Pozdrawiam.