Kurs: 1.5

Partner: ForBet

konradokielce

481 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja pierwsza propozycja na Czwartek to typ z kategorii siatkówka. Gram wobec słabej oferty i przerwy wakacyjnej w ligach siatkówka Liga Narodów . Mamy m.in. mecz z udziałem naszej ekipy która po rozbiciu 3-1 wczoraj Brazylii pod wodzą nowego szkoleniowca pokazała po raz kolejny kto w tej chwili jest zdecydowanie silniejszy i nie wygrywa przez przypadek. Dzisiaj o godzinie 15:30 przeczuwam że Serbia jeśli dobrze zagra może sprawic trudności Brazylii która skompromitowała się w Lidze Narodów gdzie przegrała aż 0-3 z Chinami i pierwszy raz za sprawą Polski od dłuższego czasu trzy mecze pod rząd. Tutaj przeciwko Serbom gram że padną minimum 4 sety po kursie rzedu 1.50 na granicy tylko w Forbet patrząc jak gra ta ekipa nie wydaje mi się żeby ten mecz miał się zakończyć w 3 setach myślę że Serbia urwie 1 seta czyli wykona plan minimum chyba że goście dadzą ciała znów i będzie kolejna sensacja. Jak na razie Serbia w Lidze Narodów ma 6 oczek jak ekipa z kraju kawy. Wygrali 2 spotkaniach z 5 rozegranych jak i goście. Kolejno : 3-1 z Bułgaria , 3-1 z Argentyna oraz przegrali 1-3 z Francją , 2-3 Niemcy i 1-3 USA. Goście dla porównania 3-0 z cienką Australia , 3-1 Słowenia by potem przegrać 1-3 z USA , 0-3 z Chinami do 23 29 23 oraz 1-3 z Polską. Z Serbia gładkie 3-0 było w 3 z 5 starć. Teraz myślę że to mało realne patrząc na wyniki i grę gości.