Kurs: 1.85

Partner: lvbet

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Na poniedziałek mam typ z rozgrywek siatkówki, z meczu pomiędzy Macedonia Północna - Egipt, który to mecz zostanie rozegrany w ramach takich rozgrywek jak: ŚWIAT: MEDITERRANEAN GAMES (nomenklatura wzięta ze strony flashcore). Ostatnie mecze tych ekip to: Macedonia Północna wygrywa z Węgrami 3 : 1 zas Egipt przegrywa z Włochami 0 - 3 (w ramach ŚWIAT: MEDITERRANEAN GAMES). Jedyny bezpośredni mecz pomiędzy Macedonia Północna - Egipt z tym ze w odwrotnej konfiguracji był 22 czerwca ale jeszcze 2018 roku i wtedy to Egipt wygrał z Macedonia Północna 3 - 2, w setach zaś tak to wyglądało: 26 : 24, 24 : 26, 25 : 23, 23 : 25, 15 : 11. Macedonia Północna nie zagrała jeszcze w tym turnieju meczu i dzięki temu jest na drużyną Egipt, który jak już wspomniano przegrał z Włochami i to do 0. Ja stawiam tu na zacięty pierwszy set. Kurs na mój typ w postaci ilości pkt w 1 secie: 1 set: ponad 45,5 pkt to 1.85 u bukmachera Lv bet. Moim zdaniem typ ten powinien wejść. Ostatni i jedyny mecz pomiędzy tymi drużynami to zacięte sety stąd też i tu powinno tak to wyglądać - przynajmniej w 1 secie tego meczu. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczu.