Kurs: 1.5

Partner: STS

bouchard

57 x typer dnia, 99 x typer tygodnia, 20 x typer miesiąca

Hej witam wszystkich bardzo serdecznie Dziś szósty dzień tygodnia a więc sobota 10-ego Lipca 2021 roku. Swój dzisiejszy typ zaproponuje z siatkówki a dokładnie mówiąc to rozgrywki Kobiet w Mistrzostwach Świata do lat 20. Na godzinę 17 30 zostało zaplanowane spotkanie pomiędzy siatkarkami z Holandii oraz Argentyny. Zespół z Europy rozpoczął od zwycięstwa 3-0 nad dużo niżej notowanym zespołem z Afryki Wschodniej. Nie oszukujmy się że Rwanda w siatkówce nie istnieje. Siedemnaście punktów ugrały siatkarki z Afryki w meczu z Holenderkami. To pokazuje że poziom tam jest amatorski a przypomnijmy że są to Mistrzostwa Świata. Zaś Argentyki zaczęły od porażki 3-0 z Brazylią. Wynik nie może dziwić bo Brazylii były faworytkami. Jednak mimo tego że nie straciły nawet seta z Argentyną to potwornie się z nimi męczyły. Każdy z trzech setów kończył się wygraną Brazylijek 26 do 24. To tylko pokazuje że Argentynki nie są słabym zespołem i potrafią nawiązać równą walkę z ekipami wyżej notowanymi. Dziś mecz o wszystko jeśli chcą zachować szanse na wyjście z grupy to muszą pokonać Holenderki i to za trzy punkty. Na pewno nie są tutaj bez szans. Aczkolwiek ja uważam że w tym spotkaniu ujrzymy przynajmniej cztery sety. Bukmacher STS taki zakład proponuję aktualnie po kursie 1.50 Liczę na ciekawy i wyrównany pojedynek. Powodzenia