Kurs: 1.6

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Na niedzielę mój wzrok wędruje na następujące rozgrywki: WŁOCHY: Serie A2 Kobiety - Play Offy o awans - Ćwierćfinał. O godzinie 17.00 powinien rozpocząć się mecz pomiędzy Macerata K - Sassuolo K. Mecz ten będzie to 2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 3-2. Macerata K w pierwszym meczu rozegranym 12 maja wygrała na wyjeździe z Sassuolo K 2 : 3. W setach były następujące wyniki punktowe: 21 : 25, 25 : 19, 24 : 26, 25 : 19 i 8 :15. Jak widać tie break już nie wyszedł ekipie gospodarzy w tamtym meczu. Wcześniejszy mecz pomiędzy tymi ekipami z dn. 2 maja tego roku grając u siebie wygrałą drużyna Sassuolo K 3 : 1 z Macerata K. W setach tamtego meczu były następujące punkty: 25 : 13, 25 : 23, 25 : 27 i 25 : 13. Patrząc na tabelę i na pozycje jakie te ekipy zajmowały to mamy: Macerata K to 4 ekipa tabeli. Na 26 meczy miała 17 wygranych i 9 przegranych co dało jej na koniec 53 punktów. Sassuolo K to 7 ekipa tabeli. Na 28 meczy miała 15 wygranych i 13 przegranych co dało jej na koniec 46 punktów. W 1 secie tego meczu uważam że jak dodam Sassuolo K +4.5 pkt to wtedy typ ten powinien być trafiony. Mam nadzieję że 1 set tego rewanżowego meczu będzie w miarę wyrównany i typ ten powinien wejść. Kurs na to jak sprawdzałem u bukmachera Betfan wynosi 1.60. Jak na niedzielny typ jest to kurs nie za wysoki, a tym samym teoretycznie pewniejszy do wejścia. Mam nadzieję że będzie trafny. Pozdrawiam