Typ: Over 179.5 punktu

Kurs: 1.52

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim kolejnym typie na stronie twoj typ mamy dzisiaj 14 dzień kwietnia a ja przychodze do was z kolejnym typem na dzien dzisiejszy. Pierwszy był z e sportu a teraz lecimy do prawdziwej uczty Włoskiej siatkówki czyli pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy Perugia a Lube Civitanova w tym meczu celuje w over bo sadze ze tutaj 180 punktów to jest mus czyli 4 sety ok 25-20 no to jest moim zdaniem minimum jezeli mecz skonczy sie 3:0 dla ktorejs z ekip to naprawdę mozemy mowic o niespodziance. Na 10 meczy tylko 2 razy mecz zakończył sie wynikiem 3:0 dla ktorejs z ekip to to ogladamy miedzy nimi zawsze zacietą walke i widzimy 4 lub 5 setów zważywszy na to ze mamy półfinał play offów to tutaj nikt nie odpuści Perugia ma bardzo dobra forme lecz w ostatnich 4 meczach rozgrywali dwa razy 5 setów raz 4. Sa w dobrej formie lecz nie bylo im latwo z Monza mimo ze wygrali 3-0. Lube spokojnie sobie poradziło z Trentino za co szacunek bo mieli mocniejszego rywala niż Perugia. Moim zdaniem bedzie to bardzo wyrównany mecz i mozemy spokojnie zobaczyć nawet 5 setów w tym spotkaniu. 3 sety mnie bardzo zdziwią.