Typ: Zwycięzca Boe J.Thingnes

Kurs: 1.63

pucek70

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam na dzisiaj cos ze sportów zimowych konkretnie biathlon i ostatnia konkurecja Mistrzostw Świata czyli bieg ze startu wspolnego 15 km 4 krotne strzelanie na przemian pozycja lezac stojac . W tym biegu proponuje pojedynek miedzy Norwegami Boe J.Thingnes a Laegreid S.H. Stawiam na tego pierwszego a kurs na to zdarzenie wynosi obecnie 1.63 w fortunie. Ostatni taki bieg przed Mistrzostwami wygrał własnie Boe J.Thingnes tylko 1 pudło , Laegreid S.H pomylił sie 3 razy i stracil ponad 1 min na mecie. zajmujac 14 lokate. Patrzac na wystepmy na Mistrzostwach sprint Boe J.Thingnes zajła 5 lokate 2 pudła ale swietny bieg strata tylko 22 sek.. Laegreid S.H był bezbłedny ale biegowo troszke słabiej i był 7 .W biegu poscigowym Boe J.Thingnes wywalczył medal ale tylko brazowy czyli był 3 . Laegreid S.H był 6. Bieg indywidualny Boe J.Thingnes zajła 5 lokate 2 pudła i 2 min doliczone do czasu gdyby był bezbłedny to by wygrała tak .Laegreid S.H wygrał ten bieg był bezbledny . W dzisejszym biegi sadze ze Boe J.Thingnes jest głównym faworytem do wygranej jezeli tylko na strzelnicy bedzie dosc dobrze bez przygód to powinien wygrac a na pewno z Laegreid S.H na pewno chec zdobycia indywidualnie złota bedzie dla niego dodatkowa mobilizacja .