Typ: Over Powyżej 72.5 punktów

Kurs: 1.68

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Anton Yudin zagra z Sergeyem Nikulinem. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 72.5 punktu. Obaj panowie wrócili do rozgrywek po kilku dniach przerwy. Yudin wczoraj zakończył dzień z dobrym bilansem 3-1, ale w każdym meczu przegrywał przynajmniej jedną partię. Ogółem w ostatnich 10 spotkaniach Anton ma bilans 5-5, co w Lidze Pro nie jest wcale złym wynikiem. Osoby często stawiające mecze w tych rozgrywkach doskonale zdają sobie z tego sprawdę. Nikulin wczoraj zakończył dzień z bilansem 2-2, każde z jego spotkań trwało przynajmniej 4 sety. Trzeba przyznać, że dla Sergeya to był i tak bardzo dobry wynik. Nie tak dawno przerwał fatalną serię 9 porażek z rzędu. Ogółem na ostatnie 10 spotkań w tych rozgrywkach ma bilans 3-7, więc mimo wszystko wyglądał słabiej od Yudina. Ciekawie wyglądają wyniki meczów bezpośrednich Antona z Sergeyem - od 23 lutego tego roku spotkali się 9 razy i za każdym razem ich mecz to przynajmniej 4 sety. Co więcej, aż 7 z tych 9 spotkań to pięciosetowe spotkania. Moim zdaniem bardzo możliwe, że dziś w meczu tych dwóch graczy linia 72.5 punktu zostanie spokojnie pokryta. W Lidze Pro nigdy nie można być pewnym, że dany zawodnik zdominuje rywala, tutaj nie ma dużej różnicy w dyspozycji obu zawodników, więc liczę na wyrównany mecz.