Typ: Under Poniżej 75.5 punktów

Kurs: 1.71

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Artem Tsitselskiy zagra z Evgeniyem Kalashnikovem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 75.5 punktu. Tsitselskiy przystąpi do tego meczu po 3 dniach przerwy od udziału w Lidze Pro. Biorąc pod uwagę jego poprzednie 10 meczów w tych rozgrywkach ma bilans 4-6. Widać po wynikach tego gracza, że ma spore problemy z ustabilizowaniem swojej dyspozycji. Ostatni do tej pory jego dzień w Lidze Pro to 27 listopada, gdy to rozegrał 3 spotkania i tylko jedno zakończył zwycięstwem. Jeśli chodzi o punkty - zdarzają mu się mecze 5-setowe, ale większość spotkań kończyło się na 3 lub 4 setach. Kalashnikov swoje ostatnie jak dotąd mecze w Lidze Pro rozegrał jeszcze dzisiaj. Ogólnie tylko dziś rozegrał 7 meczów, z których 5 wygrał. Biorąc pod uwagę poprzednie 10 spotkań, które Evgeniy zagrał, może pochwalić się naprawdę bardzo dobrym bilansem 8-2. Patrząc na to, że ostatnie mecze Kalashnikov grał dzisiaj i prezentował się w nich świetnie, to spodziewam się tutaj pewnego zwycięstwa właśnie tego gracza. Sporo meczów potrafił kończyć stosunkowo underowymi punktowo zwycięstwami i to głównie na niego liczę w tym spotkaniu. Oczywiście Liga Pro to bardzo nieprzewidywalne rozgrywki i tutaj mam ogromną nadzieję, że Kalashnikov wywiąże się nalezycie z roli faworyta tego meczu a co za tym idzie pewnie ogra swojego rywala.