Typ: Under Poniżej 74.5 punktów

Kurs: 1.75

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Dmitry Ignatiev zagra z Nikitą Sukharnikovem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 74.5 punktu. Obaj panowie przystąpią do tego meczu po przerwie od rozgrywek. Ignatiev wróci po 5 dniach przerwy. Gdy ostatnio grał, był w całkiem dobrej dyspozycji. Biorąc pod uwagę jego poprzednie 10 spotkań ma bilans 6-4. Ostatnim jego dniem jak dotąd był 23 lipca i zakończył go z 2 zwycięstwami i 2 porażkami. Mecze z udziałem Ignatieva były dość underowe i mam nadzieję, że tak pozostanie. Sukharnikov zagra z Dmitrym po 2 dniach przerwy. W ostatnich meczach Nikita radził sobie bardzo słabo i oby tak pozostało również w spotkaniu przeciwko Ignatievowi. Sukharnikov w ostatnich 10 meczach w ramach Ligi Pro ma bilans 3-7, więc nie szło mu najlepiej. 5 poprzednich meczów tego gracza to seria 5 porażek z rzędu, w których ugrał w sumie tylko 1 set. Oby utrzymał tę dyspozycję przynajmniej w spotkaniu przeciwko Ignatievowi. Mecze bezpośrednie tych graczy były w ostatnim czasie dość overowe, ale ostatni panowie rozegrali 14 lipca, wcześniejsze w czerwcu czy kwietniu. To dość duża przerwa i nie warto się nimi sugerować, tym bardziej w przypadku tak nieprzewidywalnych rozgrywek jak Liga Pro. Liczę tutaj na stosunkowo underowy mecz i patrząc na formę obu zawodników jest to bardzo prawdopodobne.