Typ: Under Poniżej 75.5 punktów

Kurs: 1.7

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjka Liga Pro w tenisie stołowym, Dmitry Tikhnenko zagra z Igorem Mikhaylovem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 75.5 punktu. Obaj panowie ostatnio dość często pojawiali się w tych rozgrywkach. Tikhnenko już dziś rozegrał kilka spotkań, póki co jego piątkowy bilans to 2-2, więc generalnie nie może narzekać. Ogółem nie jest to jednak zawodnik w optymalnej formie. Ogółem na ostatnie 10 meczów w ramach Ligi Pro ma bilans 5-5, więc bardzo często przeplata zwycięstwa z porażkami i raczej ciężko zauważyć u niego większą stabilizację. Większość jego ostatnich spotkań była dość underowa i mam nadzieję, że tak też będzie w meczu z Mikhaylovem. Igor wraca do gry po 2 dniach przerwy i jego dyspozycja może być pewnego rodzaju niewiadomą. Patrząc jednak trochę szerzej, to był w ostatnim czasie w naprawdę dobrej dyspozycji. Ostatnie jego 10 spotkań w ramach Ligi Pro to bilans 7-3. Większość jego spotkań to dość szybkie zwycięstwa, bardzo często odprawiał rywali z wynikiem 3:0. Przyznam, że liczę tutaj na kolejny taki mecz - łatwy i bezproblemowo wygrany przez Mikhaylova w 3 lub maksymalnie 4 setach. Oczywiście ta przerwa 2 dni może mieć znaczenie, jednak liczę tutaj na powrót Igora do tego, co prezentował podczas swoich ostatnich spotkań w ramach tych rozgrywek. Rywal wydaje się być jak najbardziej do ogrania.