Kurs: 1.71

Partner: Betfan

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Konstantin Churin zagra z Tynchtykiem Turabekovem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 73.5 punktu. Obaj panowie przystąpią do tego meczu po przerwie od tych rozgrywek. Churin ostatni raz grał w Lidze Pro 25 lipca i zakończył tamten dzień z bilansem 1-2. Ogółem jeśli chodzi o poprzednie 10 meczów Konstantina to zanotował w nich bilans 2-8. Widać po wynikach Churina, że generalnie nie jest w najlepszej dyspozycji. W większości meczów nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki z rywalami i często zdarzały mu się spotkania, w których nie wygrał choćby jednej partii. Liczę tutaj na kolejny taki mecz i ogólnie underowe spotkanie. Turabekov zagra z Konstantinem po 2 dniach przerwy. Porównując jego formę z Churinem, to wygląda dużo lepiej. W poprzednich 10 meczach zanotował bardzo dobry bilans 7-3. W większości meczów potrafił bez większych problemów ogrywać kolejnych przeciwników. Widać, że Turabekov jest w naprawdę dobrej formie i jeśli tylko ją utrzyma, to powinien poradzić sobie łatwo z Churinem. Liczę tutaj na stosunkowo underowy mecz i pewne zwycięstwo Tynchtyka. Oczywiście Liga Pro to trudne do przewidzenia rozgrywki, co pokazują moje ostatnie typy. Kto wie, czy teraz nie będzie serii mniej udanych propozycji, ale mimo wszystko tak jak to często bywało polecam tenis stołowy do gry za środki bonusowe.