Kurs: 1.75

Partner: Betfan

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Oleg Pronin zagra z Vasilym Shirshovem. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 69.5 punktu. Obaj panowie w ostatnim czasie dość regularnie pojawiają się w turniejowej drabince. Pronin wczoraj zaliczył naprawdę bardzo udany dzień, bo zanotował bilans 4-0. Wszystkie z tych spotkań były overowe, 3 z 4 kończyło się na 5 setach. Moim zdaniem bardzo możliwe, że również mecz z Shirshovem będzie wyrównanym spotkaniem. Pronin w każdym z ostatnich 10 meczów potrafił ugrać przynajmniej 1 partię, tylko w 2 z tych spotkań wygrał mniej niż 2 sety. Oleg jest w bardzo dobrej dyspozycji i kursy na ten mecz mogą trochę dziwić. Shirshov ostatni raz grał w Lidze Pro 12 czerwca, zanotował wtedy bilans 2-2. W ostatnich 10 spotkaniach Vasily może pochwalić się bilansem 4-6, więc tutaj nie ma żadnej rewelacji. W 2 z wspomnianych 10 meczów nie potrafił wygrać ani jednego seta. Moim zdaniem Shirshov to nie jest zawodnik, który z całą pewnością ogra swojego rywala 3:0. Na pewno można o nim powiedzieć, że ma swojego rodzaju patent na Pronina, bo wygrał z nim 7 ostatnich meczów z rzędu. 2 z nich kończyły się na 3 setach, ale nie spodziewam się takiego meczu również dzisiaj. Pronin jest w na tyle dobrej dyspozycji, że minimum seta powinien ugrać a kto wie czy to on nie sprawi niespodzianki i nie wygra np. 3:1.