Kurs: 1.7

Partner: Betfan

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Vasiliy Rudenko zagra z Antonem Mohnachevem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 75.5 punktu. Obaj panowie w ostatnich dniach dość regularnie pojawiali sie w ramach tych rozgrywek. Vasiliy grał już kilka razy dzisiaj i nie jest to na pewno dla niego udany dzień. Na ten moment ma bilans 1-3, żaden z tych meczów nie trwał dłużej niż 4 sety. W poprzednich 10 meczach w tych rozgrywkach Rudenko ma fatalny wręcz bilans 2-8. Bardzo dużo spotkań przegrywał bez choćby jednej wygranej partii co tylko utwierdza w przekonaniu, że nie jest w najlepszej dyspozycji i jest to raczej delikatne określenie. Mohnachev dziś również zagrał już kilka meczów i odwrotnie do rywala ma bilans 3-1. Biorąc pod uwagę poprzednie 10 meczów z udziałem tego gracza Anton może pochwalić się bilansem 7-3. Mamy tutaj zawodników w zupełnie odmiennej dyspozycji i gdyby nie była to Liga Pro to możnaby zainwestować poważniejsze kwoty w zwycięstwo Mohnacheva. Żadne z poprzednich 10 spotkań Antona nie trwał dłużej niż 4 sety. Większość tych meczów to stosunkowo underowe spotkania i na takie liczę oczywiście również i dzisiaj. Teoretycznie w spotkaniu graczy w tak zupełnie odmiennych dyspozycjach powinno się to skońćzyć łątwą wygraną 3:0 Mohnacheva i pozostaje mieć nadzieję, że tak też zakończy się to spotkanie.