Kurs: 1.73

Partner: Betfan

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Vladimir Safonov zagra z Evgeniyem Kalashnikovem. Stawiam w tym spotkaniu na poniżej 74.5 punktu. Safonov rozegrał już dziś kilka spotkań, ale nie może być z siebie zadowolony - wygrał tylko 1 z 4 meczów. Ogółem jednak jego bilans poprzednich 10 meczów wciąż wygląda naprawdę bardzo dobrze - 7-3. Dzisiejsze 3 porażki przerwały imponującą serię 8 zwycięstw Safonova z rzędu. Mimo wszystko według bukmacherów pozostaje on faworytem meczu z Kalashnikovem. Evgeniy wróci do gry po 3 dniach przerwy. Ostatnie jego 10 meczów w ramach Ligi Pro to 4 zwycięstwa i 6 porażek. Generalnie Kalashnikov nie jest w zbyt dobrej formie. Miał sporo underowych meczów, z których większość zakończyło się jego przegranymi. Ostatnie mecze z Safonovem też nie były zbyt udanymi występami ze strony Kalashnikova. W tym tygodniu grali dwukrotnie - najpierw Vladimir wygrał 3:1, następnie jeszcze łatwiej bo 3:0. Tak czy inaczej oba te spotkania były underowe i liczę na kolejne takie mecze. Safonov mam nadzieję mimo słabszego dnia wywiąże się odpowiednio z roli faworyta i zakończy to spotkanie w 3, maksymalnie 4 underowych setach. Ostatnio typy z Ligi Pro z mojej strony to zdecydowanie coraz słabsze propozycje, ale należy przy tym pamiętać, że to bardzo nieprzewidywalne rozgrywki i dobre serie nigdy nie trwają zbyt długo.