Kurs: 1.82

Partner: lvbet

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Rosyjska Liga Pro w tenisie stołowym, Vladimir Safonov zagra z Valerim Ivanovem. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 74.5 punktu. Obaj panowie zagrają w Lidze Pro po ponad dwudniowej przerwie. Safonov w ostatnich 10 spotkaniach w ramach tych rozgrywek zanotował bilans 4-6, więc nie może być raczej zadowolony ze swoich ostatnich rezultatów. Mimo wielu porażek tylko raz zdarzyło się, żeby Vladimir nie wygrał choćby jednej partii. W wielu meczach Safonov stoczył wyrównane, pięciosetowe spotkania. Ivanov jednak jest w jeszcze gorszej formie niż Vladimir. Valery na ostatnie 10 spotkań zanotował bilans 3-7, więc nie wygląda to za dobrze. Ivanov podobnie jak jego dzisiejszy rywal tylko raz na te wspomniane spotkania nie wygrał ani jednego seta. Co ciekawe, było to w ostatnim jak do tej pory meczu w ramach Ligi Pro dla Valerija i zagrał wtedy z dzisiejszym rywalem. To między tymi dwoma zawodnikami rzadka sytuacja, żeby ich mecz bezpośredni zakończył się po 3 rozegranych partiach. Safonov wygrał tamten mecz dość łatwo i nie spodziewam się, aby znów mu się to udało. Obaj panowie zagrają to spotkanie po przerwie, więc mam nadzieję, że wrócą w pełni formy i zagrają wyrównany, byc może nawet pięciosetowy mecz. Na ostatnich ich 10 meczów bezpośrednich aż 6 skończyło się dopiero po 5 rozegranych setach. Liczę tutaj na kolejne takie spotkanie.