Typ: Over 3,5 seta

Kurs: 1.75

Partner: Betfan

michaelson

Witam, kolejny mój typ pochodzi z tenisowego turnieju Wielkiego Szlema Australian Open. W 1/16 finału zmierzą się Francuz Adrian Mannarino z Rosjaninem Aslanem Karatsevem. Francuz w poprzedniej rundzie niespodziewanie pokonał Huberta Hurkacza, który popełnił w tym meczu masę niewymuszonych błędów. W meczu z Karatsevem Francuz na pewno nie jest faworytem. Zresztą nie był nim w poprzednich dwóch rundach a mimo to zameldował się w trzeciej. Rosjanin wygląda na człowieka, który nigdy się nie męczy. W ostatnim czasie bardzo podniósł swoje zdolności motoryczne i wytrzymałościowe. Również regeneracja nie jest dla niego problemem. Po pięciosetowym pojedynku w pierwszej rundzie z Munarem, w drugim meczu pokonał w czterech setach McDonalda. Z Amerykaninem początek był nieco nerwowy, ale to Rosjanin przejął później totalną kontrolę od samego początku setów. Trochę martwią niewymuszone błędy po jego stronie, gdzie niemalże w każdym secie jest ich około 10. Mannarino w poprzednich meczach dużo skorzystał na prezentach dawanych przez swoich rywali. Jednak trzeba mu oddać, że potrafił wykorzystać tą szansę i pokonać przeciwników. W meczu z Rosjaninem typuję, że zobaczymy co najmniej cztery sety. Myślę, że Francuza stać na wygranie jednego, a nie sądzę aby Karatsev miał aż tak stabilną formę aby wygrać 3:0. Kluczowy powinien być pierwszy set. Pozdrawiam.