Typ: Over 3,5 seta

Kurs: 1.55

Partner: Betfan

michaelson

Witam, kolejny mój typ pochodzi z tenisowego turnieju wielkoszlemowego Australian Open. W czwartej rundzie zmierzą się reprezentant gospodarzy Alex de Minaur i Włoch Jannik Sinner. Będzie to starcie nowej generacji zawodników w światowym tenisie, bowiem spotkają się odpowiednio 23-latek z 21-latkiem. Młodszy Sinner jest rozstawiony z numerem 11, z kolei de Minaur z 32. Obydwaj zawodnicy bardzo pewnie awansowali do czwartej rundy, obaj przegrali do tej pory tylko jednego seta. Australijczyk z Musettim w pierwszej rundzie, a Sinner z Taro Danielem w trzeciej rundzie. Będzie to trzecie bezpośrednie spotkanie dla obu zawodników, dwa poprzednie wygrał Sinner. Dla występującego we własnym kraju de Minaura już jest to najlepszy występ na tym turnieju w karierze. Poprzednie dwa występy kończył na trzeciej rundzie. W tym roku pokonał już wspomnianego Musettiego, a także Majchrzaka i Andujara. Jest w dobrej formie i na pewno ma apetyt na jeszcze lepszy wynik w tym roku. Sinner pokonał na tym turnieju Souse, Johnsona i Daniela, a licząc także rozgrywki ATP Cup jest w tym roku jeszcze niepokonany. Mój typ na ten mecz to co najmniej cztery sety. Obaj zawodnicy są w dobrej formie fizycznej i na pewno są przygotowani na długą walkę w tym meczu. Nie wydaje mi się aby któryś z nich potrafił zdominować rywala w taki sposób aby wygrać 3:0. Pozdrawiam.