Typ: Over 3,5 seta

Kurs: 1.5

Partner: Betfan

michaelson

Witam, kolejny mój typ pochodzi z tenisowego turnieju Wielkiego Szlema Australian Open. Już w trzeciej rundzie dojdzie do świetnie zapowiadającego się spotkania pomiędzy Hiszpanem Carlosem Alcarazem (rozstawiony z 31) a Włochem Matteo Berrettinim (rozstawiony z 7). Hiszpan jak burza przechodzi kolejne rundy turnieju, nie stracił seta w meczach z Tabilo i Lajoviciem. Berrettini wygrał z Nakashimą i Kozlovem i z każdym z nich przegrał jednego seta. Za Hiszpanem również świetny poprzedni sezon, bardzo szybko wdarł się do światowej czołówki światowego tenisa. Licząc końcówkę poprzedniego sezonu notuje serię siedmiu zwycięstw, w których stracił tylko jednego seta. Poprzedni sezon zakończył zwycięstwem w turnieju NextGen Series w Turynie. Berrettini nie bez problemów zameldował się w trzeciej rundzie. Za nim ciężkie i niespodziewanie wymagające mecze. Powoli się rozkręca w tym turnieju. Obaj Panowie spotkali się dotychczas w jednym meczu. W halowym turnieju w Wiedniu Alcaraz wygrał w setach 2:1. Obydwaj zawodnicy dobrze serwują i pilnują swojego podania, ciężko ich przełamać. Spodziewam się długiego spotkania, które według mnie będzie miało co najmniej cztery sety. Faworytem bukmacherów jest Alcaraz, ale Włoch na pewno nie podda się bez walki. Stawka meczu jest bardzo wysoka i nie sądzę, aby któryś z graczy tak zdominował rywala żeby wygrać 3:0. Pozdrawiam.