Kurs: 1.62

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Jesli chodzi o wtorek to zdecydowalem sie na jedna propozycja odnosnie Tenisa Ziemnego. Mamy glosny i spektakularny Wielkoszlemowy Australian Open rywalizacja powoli sie zaostrza i mamy co raz dalsze rozstrzygniecia. Po zmianie daty nad ranem jesli chodzi o gre mezczyzn na korcie twardym mamy dwa pojedynki w fazie cwiercfinalu. Ja gram mecz z udzialel Gael Monfils vs Matteo Berrettini , tutaj stawiam w strone over 36.5 il. gemow po najwyzszym kursie rzedu 1.62 w Betclic. Spodziewam sie ostrej walki dlugiego spotkania , obaj zawodnicy jesli chca to potrafia zagrac dobry serwis i zdobyc sporo punktow i wedlug mnie to zwiastuje mecz na co najmiej 4 sety , ktore powinny byc w miare zaciete wiec mysle ze przy takiej tendencji na okolo 9 ,10 gemow na set linia powinna zostac przelamana i moze pasc nawet w granicach 40+ gemow jak progonozuja przecietnie analitycy wedle kursow. W poprzedniej rundzie Monfils wygral 4 pojedynki bez straty seta kolejno z Coria ktoremu oddal ledwie 5 gemow , nastepnie z Bublik tak samo 5 gemow , 3- Garinowi 10 gemow po tie-breaku tylko 1 w secie oraz z Kecmanoviciem gdzie juz nie bylo spacerku do 7 , po tie-braku 7-6 , 6-3. Berrettini z kolei 3-1 z Nakashima , 3-1 Kozlov , 3-2 Alcaraz i 3-0 Carreno Busta mysle ze mial nieco trudniejsza drabinke. Teraz dostaje godnego rywala na przeciw siebie i stawiam powyzszy typ bez namyslu zbednego.