Typ: DW 0:3

Kurs: 2.31

gregoriusz92

6 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam bardzo serdecznie wszystkich sympatyków tenisa i sportu. Zapraszam wszystkich na ucztę tj. Finał Australian Open. Turniej rozgrywany na kortach w Melbourne Park dobiega końca. Jutro o 9:30 na głównym korcie Rod Laver Arena w finale rozgrywek zmierza się ze sobą Grek i Serb. Stefanos Tsitsipas kontra Novak Djokovic. Czwarta rakieta świata kontra piąta rakieta ale to tylko sytuacja na dzisiaj. Zwycięzca bowiem zostanie rakieta nr 1 a przegrany będzie 2 na świecie. Do tego meczu dotarło dwóch moich faworytów. Chciałem ten finał. Czy Grek zrewanżuje się za porażkę 3:2 w Rolland Garros? Moim skromnym zdaniem nie. Jutro to 9 krotny mistrz Australian Open będzie górą. Ja stawiam 3:0 dla Novaka Djokovicia. Serb jest królem Australian Open i udowadnia to w tym roku w każdym spotkaniu. Jeszcze chyba nie zdążył się zmęczyć. Grek w drodze do finału stracił 3 sety a Serb tylko jeden. Od Rolland Garros Panowie spotkali się ze sobą 3 krotnie i tylko raz Stefanos Tsitsipas urwał seta Novakovi. Serb sam powiedział, że chce zakończyć karierę z największą wygraną liczba wielkich szlemow. Jeśli jutro wygra to zrówna się z Rafaelem Nadalem i jest to najlepsza motywacja dla Serba. Aktualnie dla mnie to 1 rakieta świata jutro rozniesie Stefanosa