Kurs: 1.62

Partner: STS

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja druga propozycja na Sobote to typ z Wielkoszlemowego Turnieju Mężczyzn French Open. O godzinie 20:15 w ostatnim pojedynku na kortach Rolland Garros mamy bardzo ciekawe starcie Alexander Zverev z Niemiec 27 rakieta , zawodnik ktorego glownym atutem jest atomowy serwis i przy swoim prawie 2m wzroscie nie jest on zwinnym i szybkim zawodnikiem wiec grajac mecze na takim turnieju wygrywa je serwisem z grubsza. Po drugiej stronie Amerykanin Francis Tiafoe ktory jest nieco nizszy i 188cm , jego bronia takze jest bardzo dobry serwis , w takim wiec starciu uwazam ze jako 12 rakieta rankingu ATP postawi sie Niemcowi i to bedzie dlugie ponad 3h starcie ktore nie zakonczy sie w 3 setach. Stawiam over 3.5 setow po najwyzszym kursie rzedu 1.62 w STS ktory daje najwiecej. Na tym turnieju Zverev wygral 3-0 z Harris w pierwszym i drugim secie dopiero po tie-breaku wygrywal na male punkty by w ostatniej odslonie meczu rozbic rywala 6 do 1 ale to byl rywal dopiero z 294 pozycji. W drugim meczu z lewo recznym Molcanem uwinal sie w 3 setach wygrywajac do 4 ,2 i 1 , jak widac Slowak z 86 lokaty jakos go nie postraszyl .... Tiafoe z kolei wygral 3-0 z F. Krajinovic do 3, 4 i 2 z 92 pozycji , w drugim meczu z Karatsevem tak jak tutaj sie spodziewalem padl over 3.5 setow wygral 3-1 : 3-6,6-3,7-5,6-2. Co do asow serwisowych Zverev 10asow\7podwojnych bladow i 6 asow 3 podwojne. Tiafoe w obu meczach 15\2 i 10\2. Przy okazji ostatniego spotkania tej dwojki na Wielkoszlemowych Turniejach w US Open bylo 3-2 w setach dla Zverev w 2019r w 2017 duzo wstecz po 3-0 dla Zverev. Teraz w takiej dyspozycji obu ciezko mi wierzyc w taki jednostronny mecz.