Kategoria: tenis

Typ: Over + 3.5 seta

Kurs: 1.54

jarecczak

Mecz drugiej rundy wielkoszlemowego French Open na kortach imienia Rolanda Garrosa pomiędzy Cameronem Norrie a Karenem Chaczanowem. Wyżej notowany Brytyjczyk (11 ATP) jest faworytem starcia z Rosjaninem (25 ATP). Wynika to nie tylko z rankingu, ale z Faktu, że Norrie znacznie lepiej prezentuje się na mączce w obecnym sezonie. Ma bilans 11-4, w tym tryumf w kilka dni temu zakończonym turnieju w Lyonie, gdzie ograł kolejno Cerundolo, Baeza, Rune i Molcana. W pierwszej rundzie French Open zwyciężył 3-0 Guinarda (146 ATP), w setach do pięciu, dwóch i do zera. Później równie łatwo odprawił Kublera (160 ATP), oddając mu w trzech setach tylko 10 gemów. Chaczanow nie może się w tym sezonie pochwalić podobnymi osiągnięciami, Na mączce ma przeciętny bilans 6-5. najdalej zaszedł do trzeciej rundy w Rzymie, gdzie uległ Tsitsipasowi 1-2. Wygrał też pierwszego seta w meczu z Djokowiczem w Belgradzie. W zasadzie w tym, że stać go na podobne zrywy upatruję szansy, że i dzisiał ugra choć jednego seta. Nieźle też Rosjanin spisuje się w Roland Garoos. W pierwszej rundzie pokonał 3-1 Borgesa (125 ATP), drugiej również trzy do jednego z pogromcą Thiema, Dellienem (90 ATP). Uważam, że dzisiaj także nie zejdzie z kortu z zerowym bilansem, a i Norrie, który nie jest jakimś tenisowym automatem, też nie będzie bez końca wygrywał do zera.