Typ: Over 3.5 setów

Kurs: 1.61

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja pierwsza propozycja na weekend czyli Piątek to typ z kategorii Tenis Ziemny. W kolejnym dniu mamy kolejne pojedynki na Wielkoszlemowym French Open w związku z tym dodaje jedna propozycje na ten dzień. Gram mecz który ma wystartować pierwotnie o godzinie 11:00 na poziomie 1/16 finału zmierza się na kortach ziemnych Karen Chaczanow z Rosji czyli 11 rakieta obecnie w rankingu ATP vs Thanaso Kokkinakis z Australii poch. greckiego dokładnie 108 rakieta tutaj jednak każdy gra ponad swoje możliwości i ranking nie gra takiej roli. W tym meczu Karen jest faworytem ja zamierzam tutaj zagrać over 3.5 setów po kursie 1.61 w Fortunie uważam że Thanaso będzie w stanie urwać 1 seta przy ewentualnej porażce. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa dla Rosjanina , na wielkich turniejach jego rywala potrafi wejść na dużo wyższy poziom niż przyzwyczail swója średnia gra po normalnych turniejach. Jeśli chodzi o Kokkinakis wygrał na starcie 3-0 z Daniel Evans w każdej z partii kończąc rywala do 4 serwując 10 asów , potem z drugim rywalem długo 5 serowy bój wygrany 3-2 że Stan Wawrinka 12 asów po obu stronach 4h41min w nogach. Jeśli chodzi o Chaczanowa ten wygrał najpierw z problemami w 5 setach z Lestienne 3-2 serwując 15 asów ale to nie były zacięte sety do 2 maks 3 gemów dla przegranych ogółem mecz trwał 3h37mij , w drugim starciu mierzył się z Radu Albot tutaj nie miał większych problemów zakończył to 3-0 . Sumując przeciwko Kokkinakis który potrafi dobrze serwować myślę że nie będzie szybkie 3-0.