Kurs: 2.11

Partner: TotalBet

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja kolejna propozycja na Czwartek to typ z kategorii Tenis Ziemny. Wybieram jedno ze spotkan w wielkoszlemowym Rolland Garos czyli French Open. Gram starcie ktory zostalo pierwotnie zaplanowane na godzine 11:00 jesli nie bedzie przesuniecia. Bedzie to starcie Rune Holgera z Henri Laaksonena , tutaj ostro kursy wywindowane w strone tego pierwszego ,a ja jak pamietam Szwajcar na tak duzych turniejach gra ponad stan swoim mozliwosci , ten pierwszy zajmuje 40 miejsce , 96 pozycja Henriego , ja postawie tutaj na over 3.5 setow w meczu bo wierze ze bedzie stac go na urwanie chocby jednego , na taka opcje mamy dobry kurs rzedu 2.11 w Totalbet. To dopiero druga runda dla obu. Rune we wczesniejszej fazie wygral 3-0 z kanadyjczkiem Shapovalov , zwyciezajac w poszczegolnych setach do 3 , do 1 i w ostatnim po tie-breaku . Ogolem wygral on turniej w Monachium po kreczu rywala , w kolejnym odpadl w 1 rundzie z Dellien , a w Lyonie przegral 1-2 z Norrie C. (11) w polfinale. Jego rywal przed tym turnieje, gral bardzo slabo wygral zaledwie 2 mecze na 9 rozegranych ale nie gral za duzo . Tutaj w 1 rundzie pokonal 3-1 Martinez P. (43) chociaz nie byl faworytem . Co ciekawe z Rune gral w zeszlym roku i wygral oba mecze po 2-0 . Teraz czuje ze beda co najmniej 4 sety i nie bedzie to spacerek dla faworyta.