Kurs: 1.63

Partner: fortuna

ciapek

71 x typer dnia, 15 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Tenis. ATP.Madryt .Korty Ziemne.Czas dziś na pòłfinał.W pierwszym z nich lider światowego rankingu Novak Djokovic zagra z rakieta numer 9 ATP Alcaraz Garfia Carlos.Kursy na ten mecz są wyròwnane. Fortuna daje 50 na 50 szanse obu graczom na zwycięstwo. 1,95 jest na Djokovica i 1,93 kurs jest na Alcaraza.Wczoraj Djokovic wygrał w dwoch setach z Hurkaczem w ćwiercfinale. Troche nie docenilem Djokovica.Wydawalo mi sie ze nie jest w tak wysokiej juz formie z drugiej strony Hurkacz nie zagral dobrego meczu i wynik 6:3 6:4.dla Djokovica odzwierciedla przebieg meczu.Hurkacz za dużo niewymuszonych bledow zrobił.Nie mògl wstrzelic sie z beckhandu.Djokovic znowu bardzo solidnie wygladal i nie dal ani razy sie przełamać.Chyba nawet ani jednego breakpoints nie bylo dla Hurkacza.Jesli chodzi o Alcaraz to wygrał w trzech setach z Nadalem.Nadal widac ze nie jest w najwyzszej formie I tez fizycznie nie wygladal najlepiej.Gdyby nie w drugim secie Alcaraz nie upadl i nie podkrecil kostki to pewnie by drugiego seta nie przegral.A tak doszlo do 3 seta w ktòrym Akcaraz pokazał ze jest lepszy na dzien dzisiejszy i wygral.Dziś Alcaraz zagra z Djokovicem i nie jest bez szans ale musi zagrac swoj najlepszy tenis i musi mniej prostych bledow popełniač. W meczu z Nadalem odrabiał przełamanie natomiast dziś jak go Djokovic dziś przelamie to moze Alcaraz trudno bedzie odrobic przelamanie.Takze Alcaraz musi dziś naprawde zagrac swoj najlepszy tenis jak chce pokonać Djokovica.Ja gram na ilość gemòw w tym meczu.Gram over 21,5 gema.Kurs 1,63.Nie wiem kto to dziś wygra trudno przewidzieć ale licze ze bedzie to zacięty mecz jednak i te 22 gemy beda rozegrane minimum w tym meczu.Z fartem.